Curriculum Vitae & Portfolio.

Modra Apses profesionālā darbība ietver zinātni, kosmosa politikas un kosmosa inženierijas jautājumus, politiskos procesus, informācijas tehnoloģijas, kā arī mākslu un mūziku.

Pašlaik: Modris Apse ir Izglītības un zinātnes ministrijas Informācijas Tehnoloģiju administrators.Darbojies arī kā Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas konsultanta pienākumu izpildītājs.

2017. gadā kļuvis par Cisco sertificētu partneri. Ieguvis trīs starptautiskas sertifikācijas Informācijas tehnoloģijās.

Saņēmis atzinību no Accenture, lielākās globālās konsultāciju, tehnoloģiju servisu un ārpakalpojumu kompānijas, pārstāvniecības, kā arī Rīgas Tehniskā universitātes profesora un inženierzinātņu doktora Jāņa Eiduka.

Studējis Rīgas Tehniskajā universitātē Automātikas un datortehnikas inženierijas jomā, vēlāk Vidzemes augstskolā Informāciju Tehnoloģiju vadībzinātnē – Modris Apse ir izstrādājis augsta līmeņa projektus Latvijas Komercbanku Asociācijai, Latvijas Republikas Kultūras ministrijai, Izglītības un zinātnes ministrijai, Rigensis Bankai, Adventus Solutions (IT un telekomunikācijas tehnoloģiju nozares ekspertiem), Proenergo Trading (Eiropas metalurģijas kompānijai), karšu izdevniecībai Jāņa sēta, akciju sabiedrībām Cēsu alus, LEC (Latvijas Energoceltniekam), un daudzām citām iestādēm – gan vietējā, gan starptautiskā mērogā. Rosinot darba devēju uzticību savām prasmēm gan privātajā (arī banku), gan valsts sektorā.

Modris Apse darbojies darba tirgū kā Informācijas tehnoloģiju, komunikācijas un biznesa attīstības vadītājs, biznesa orientētu IT pakalpojumu projektu izstrādātājs, programmētājs un mājas lapas administrators Rīgas Valsts tehnikumā.

Plašu pieredzi guvis sabiedriskajā aktīvismā.

Gūstot vērtīgas atziņas Eiropas Kosmosa aģentūras informācijas dienā Latvijas Universitātes Akadēmiskajā dabaszinātņu centrā – Modris iesaka topošajiem inženieriem apsvērt karjeras iespējas arī šajā jomā, lai stiprinātu un attīstītu Latvijas pozīciju kosmosa nozarē nākotnē.