Modris Apse Ilga Šuplinska IZM

Modris Apse kopā ar Ilgas Šuplinskas atraktīvajiem uzdevumiem iesilda IZM ēnu dienu

Trešdien, 2019.gada 13.februārī, Ēnu dienā, Izglītības un zinātnes ministrijā ciemojās 20 jaunieši no dažādām Latvijas skolām – Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Rīgas Purvciema vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas, Madlienas vidusskolas, Rīgas 49. vidusskolas, Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas, Rīgas Franču liceja, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Rīgas 64. vidusskolas, J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas un Baldones vidusskolas.

Skolēni ēnoja izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku, kā arī IZM Informācijas Tehnoloģiju pārstāvi Modri Apsi un daudzus citus darbiniekus.

Ēnu diena visiem kopīgi sākās ar izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas sveicienu un ministres atraktīvo uzdevumu – asociatīvo testu, kurā aktīvi iesaistījās ne vien jaunieši, bet Ilga arī  iesaistīja Modri, tādējādi pozitīvās noskaņās iedrošinot visus klātesošos piedalīties un aktīvi iesaistīties diskusijās.

Sarunas laikā ministre akcentēja cilvēka personības nozīmi karjeras un dzīves veidošanā, par to, kā uztveram un asociējam sevi, cik svarīgi ir nebaidīties no izaicinājumiem un neieslīgt rutīnā.

Visas dienas garumā, jaunietim Tomam no Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Modra Apses un IZM kolēģa pavadībā bija iespēja iepazīties ne tikai ar sava Informācijas Tehnoloģiju ēnas devēja ikdienu, bet arī piedalīties sanāksmēs, diskusijās un veikt praktiskus uzdevumus.

“Ēnu dienas ietvaros iemācījos strādāt ar dažādiem Informācijas Tehnoloģiju risinājumiem un pat realizēju savu CMS sistēmu. Šī bija pozitīva un vērtīga pieredzes apmaiņas diena”, atzinis Toms.TOP Komentāri

Please Login to comment
avatar